FOTO/ Pothuajse gati, shihni pamjet sesi duket stadiumi i ri i Kukësit
Stadiumi i ri i Kukësit, “Zeqir Ymeri” është pothuaj gati. “Panorama Sport” ka siguruar pamjet e impiantit më të ri në vend, ku duket se çdo gjë është drejt përfundimit.

245492993_1068117004009315_395051246626380979_n (3)

Në pamje shihet se stolat janë vendosur të gjithë përveç tribunës kryesore. Tapeti është në proces dhe tashmë mund të thuhet me plot gojë se skuadra verilindore e ka gati stadiumin e saj për ndeshjet që pritet t’i luajë shumë shpejt në shtëpi.

Po merr fund “vuajtja” 2-vjeçare e Kukësit ku ka “shtegtuar” në disa stadiume ku më së shumti ka luajtur si vendas në “Elbasan Arena” dhe në stadiumin e qytetit të Kamzës.

245338781_4350737171642778_1469399896451839331_n (1)

245350277_853701925333316_7398687672084790229_n (1) (1)

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.