FOTO/ Poza nga bregdeti, Lei Kraja “çan” dallgët


Lei Kraja po shijon pushimet verore, ndërsa është aktive edhe në rrjetet sociale me postime të shumta.

Collage Maker-17-Aug-2022-05.09-PM

Moderatorja sportive së fundmi ka ndarë për fansat në “Instagram” disa foto nga bregdeti.

Lei shfaqet duke “sfiduar” dallgët dhe duket në një formë të shkëlqyer.

454

32424

545

545435

22

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.