FOTO/ Presidenti Meta uron djalin për ditëlindje, ja mesazhi i tijBesar Meta, djali i Presidentit të Republikës, Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi feston sot 21-vjetorin dhe nuk mund të mungonte një urim nga babai i tij.

Ilir Meta

Kreu i Shtetit ka publikuar në “Facebook” një foto me të birin, të cilën e shoqëron me mbishkrimin “Besa-Besë me Besarin sot për ditëlindjen e tij!”

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.