FOTO/ “Pse nuk e shitët”, tifozët e Arsenalit “masakrojnë” Xhakën pas kartonit të kuq me Sitin


Granit Xhaka humbi toruan ditën e sotme duke marrë një karton të kuq në sfidën kundër Mançester Sitit vetëm pas 35 minutash lojë.

xhakaaa

Të menjëhershme ishin reagimet e tifozëve të Arsenalit të cilët vërshuan në lumë kritikash kundrejt mesfushorit shqiptar.

‘’Bëmë gabim që nuk e shitëm’’, apo ‘’Mungesë respekti ndaj shokëve dhe trajnerit’’ ishin disa nga komentet më pikante për Granit Xhakën.

xhaka 1

xhaka 2

xhaka 3

xhaka 4

Kapiteni i Zvicrës rinovoi për 5 vite me skuadrën e Arsenalit duke djegur një transferim drejt Romës ku Zhoze Murinjo e kërkoi gjatë gjithë verës.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.