FOTO/ Publikoi mesazhet e bashkëshortit të saj me aktoren e famshme, ja çfarë vendimi merr Uanda ndaj Ikardit

Duket se telashet në familjen Ikardi nuk kanë të sosur, por çifti i famshëm gjithmonë e ka një zgjidhje për të dalë nga situata, madje dhe në ato më të sikletshmet.

pjimage

Përpara një dite, Uanda Nara postoi mesazhet e bashkëshortit të saj, Mauro Ikardi, me aktoren e famshme argjentinase, Çina Suarez.

Kjo priteshe që të sillte një debat që do të sillte bujë mes çiftit, por duket se ka ndodhur krejt e kundërta.

Modelja ditën e sotme ka postuar disa foto me bashkëshortin e saj, ku duket se çdo gjë është në normalitet dhe asgjë s’ka ndodhur. Gjithashtu ata e ndjekin ende njëri-tjetrin në rrjetin social, Instagram.

0

123

uanda

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.