FOTO/ Pushime në Sardenjë me të dashurën e re, ja cila është femra që i ka rrëmbyer zemrën Romelu Lukakut
Dashuri e re për Romelu Lukakun. Sulmuesi belg i Interit është vërejtur mirë nga paparacët në pushime, në ishullin e Sardenjës i shoqëruar nga bukuroshja Shani Jamilah.

JAMILAH 1

Gjiganti i zikaltërve ka qenë gjithmonë i kujdesshëm për jetën e tij private, por tani nuk ka mundur dot t’i shpëtojë paparacëve. Më parë ishte përfolur për një “flirt” mes tij dhe modeles belge Sarah Mens, një nga vajzat e moderatorit të njohur televiziv Herri Mens.

JAMILAH 2

Gjithashtu ishte përfolur edhe një lidhje e Lukakut me një instruktore të fitnesit, Julia Vandevge.

Sulmuesi i Interit ka një fëmijë 2-vjeçar i cili quhet Romeo Emanuel dhe Lukaku ende nuk  ka treguar për identitetin e mamasë së tij.

Ajo që opinioni publik është cila është kjo femër që i ka rrëmbyer zemrën e sulmuesit të Interit? Shani Jamila është 24 vjeçe nga Anglia. Jeta e saj është mes Londrës dhe Las Vegasit.

JAMILAH 3

Në profilin e saj të rrjetit social “Instagram” ajo ka rreth 76 mijë ndjekës dhe së bashku me Lukakun po kalojnë pushimet në Sardenja të Italisë.

JAMILAH 4

JAMILAH

LUKAKU JAMILAH 1

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *