FOTO/ “Reflekto mirë Leo, gjithmonë ka kohë për…”, klubi francez bën postimin komik për Mesin










Pasi mbylli çdo marrëdhënie me Barcelonën, Lionel Mesi tashmë është një lojtar i lirë dhe mund të transferohet kudo. PSG-ja është skuadra më e avantazhuar për momentin, ku edhe tifozët parizien e shohin me shumë admirim dhe po e presin me padurim të luajë me fanellën e skuadrës së tyre të zemrës.

klermo fut

Por ajo që duket që ka tërhequr më shumë vëmendjen është klubi i sapongjitur në Ligue 1, Klermo Fut ku renditen të parët në tabelën e klasifikimit pas një jave kampionat edhe kanë bërë një postim komik në profilin e tyre në rrjetin social “Twitter” ku shkruajnë për Mesin të reflektojë pasi janë ata në vendin e parë dhe jo PSG-ja:

“Reflekto mirë Leo, ka gjithmonë kohë për të ndryshuar planet”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al





Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *