FOTO/ Rivalë në fushë dhe miq jashtë saj, Konte dhe Pirlo me pushime në plazhet e Ibizas


Futbolli nuk njeh ndonjëherë rivalë jashtë fushës së blertë dhe Pirlo me Konten janë shembulli më i mirë.

KONTE PIRLO 1

Ish-trajneri i Juventusit dhe i Interit të dy të larguar në përfundim të këtij sezoni nga pankinat e skuadrës nga Torino dhe nga Milano po kalojnë momente relaksi në plazhin e Ibizas me familjet e tyre.

Të dy trajnerët italianë nuk i kanë shpëtuar paparacëve teksa po pushojnë këto kohë, por me mendjen tek klubi i tyre që mund të ulen në këtë verë./ PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *