FOTO/ Rrezikohet zhvillimi i ndeshjes, Anglinë e ndjek fati i keq në San Marino
Mbrëmjen e sotme, Anglia do të zbresë në fushë përballë skuadrës modeste të San Marinos në Seravale.

san marino

Sauthgejt do të hedhë në fushë një formacion me lojtarët që nuk janë aktivizuar shumë duke parë dhe rëndësinë e kundërshtarit. Por disa orë para startit të ndeshjes, ka ndodhur një incident që mund të rrezikonte dhe zhillimin e ndeshjes.

Në stadiumin ku San Marino do të presë ‘’3 Luanët’’ janë djegur dritat dhe kjo ka çuar në një mobilizim të shpejtë të autoriteteve për të ndrequr problemin.

san marino stadium

‘’Daily Mail’’ ka postuar foto nga stadiumi pa drita dhe duket me të vërtetë errësirë, por problemi është zgjidhur dhe ndeshja do të luhet normalisht.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.