FOTO/ Shenjë dashurie ndaj klubit? Sulmuesi i Barcelonës habit tifozët me varësen luksoze


Pierr Emerik Aubamejang po kalon një formë të shkëlqyer tek Barcelona. Sulmuesi u transferua në merkaton e janarit nga Arsenali dhe deri më tani ka qëlluar një blerje e goditur. Megjithatë afrikani nuk është i njohur vetëm për golat e tij,

auba

32 vjeçari njihet si një person që i pëlqejnë aksesorët luksozë, ku një foto e tij së fundmi ka bërë namin nëpër rrjetet sociale. Në të duket ai që mban një varëse ekstravagante, të mbushur me shumë gurë të çmuar.

Tifozëve u ka rënë në sy që ngjyrat e varëses janë të ngjashme me ato karakteristike të Barcelonës. Ndoshta kjo është në shenjë dashurie e sulmuesit ndaj klubit spanjoll.

jj

j3

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.