FOTO/ Si është raporti mes Julian Dedës dhe Rike Roçit pas daljes nga “BBV”? Aktori zbulon çdo gjë: Mos më akuzoni…

foto si eshte raporti mes julian dedes dhe rike rocit pas daljes nga bbv aktori zbulon cdo gje mos me akuzoni
foto si eshte raporti mes julian dedes dhe rike rocit pas daljes nga bbv aktori zbulon cdo gje mos me akuzoni

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts