FOTO/ Skënderbeu-Vllaznia, shikoni rradhën e qytetarëve për të siguruar një biletë në finalen e Kupës


Sot me fillim nga ora 19:00 do të luhet finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Vllaznia. Kjo sfidë do të zhvillohet me praninë e tifozëve ku në stadiumin “AIR Albania” do të jenë të pranishëm 1000 tifozë.

r

Ky lajm u bë me dije pak orë përpara fillimit të këtij takimi final nga FSHF dhe Ministria e Shëndetësisë dhe dëshira për të qenë prezent në stadium për të parë këtë finale është shumë i madh.

r 1

Pamjet flasin qartë ku shumë persona janë në rradhë në dyqanin e FSHF-së për të siguruar një biletë. Duket se interesi për këtë finale është tepër i madh duke parë dhe rradhët e gjata të qytetarëve për të parë skuadrën e tyre të zemrës në shkallët e stadiumit “AIR Albania”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.