Foto/ Soni Malaj reklamon të pasmet në rrjetet sociale

Jemi mësuar ta shikojmë aktive dhe gjithnjë në top formë. Duket se për Soni Malajn vitet jo vetëm kanë mbetur në vend, por shfaqet gjithnjë e më provokuese. E tillë ka qenë edhe paraqitja e saj e fundit.

Teksa ka qenë gati për shfaqjen e saj të radhës, këngëtarja ka ndarë me miqtë virtual disa video, ku duhet thënë nuk i ka kursyer pozat provokuese.

Në plan të parë ishin të pasmet e saj, që duhet thënë me këtë veshje duken edhe më bombastike. E veshur me xhinse që zbulonin shumë nga fundshpina e saj, Soni ka konfirmuar edhe njëherë se mbetet ndër femrat më seksi në showbizzin tonë.

Që nga ndarja e saj me partnerin, ajo është shfaqur rrallë në publik, duke u përqendruar vetëm tek karriera e saj si dhe tek pasioni për palestrën, që për hir të së vërtetës, i ka dhënë frytet e saj.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.