FOTO/ Sot një super yll në Angli, ja si ishte Armando Broja i vogël


PanoramaPlus.al/ Ditën e sotme motra e sulmuesit shqiptar, Armando Broja feston ditëlindjen. Futbollisti i njohur është bërë nostalgjik duke e uruar motrën e tij të vogël me një foto nga fëmijëria. 

‘’Gëzuar ditëlindjen motra ime e vogël, të uroj një ditë të bukur’’, ka shkruar Broja krah fotos.

Armando Broja po kalon një moment fantastik te skuadra e Sauthempton duke u shndëruar në një lider te klubi i “shenjtorëve”. Sulmuesi shqiptar ka qenë protagonist me golat dhe performancën e tij, duke fituar zemrën e tifozëve të Sauthemptonit.

Sërish Armando Broja! Shënon golin e gjashtë në Premier Ligën angleze ndaj Tottenhamit - FSHF

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.