FOTO/ Të pasmet në plan të parë dhe pa mbathje, tifozja seksi e Partizanit hap… sezonin e verës

Olta Sheta ka vendosur t’i trazojë “ujërat” me disa postime tepër provokuese në rrjetet sociale. Modelja ka shpërthyer në “Instastory”, teksa fillimisht ka postuar një foto “hot”, në të cilën nxjerr në pah të pasmet perfekte, me detin në sfond, duke rikthyer verën.

pjimage

Ndërsa më pas e ka ndezur edhe më shumë atmosferën, teksa gjatë një komunikimi me ndjekësit, ka provokuar me një foto, ku shfaqet pa të mbathura.

Kujtojmë që modelja, njihet edhe si një prej tifozeve më seksi të skuadrës së Partizanit.

12

9

4

99

3

0

6

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.