FOTO/ Teniste dhe modele, 30-vjeçarja çmend fansat në “Australian Open” me format e saj
Tenistja italiane, Kamila Xhiorxhi, është eliminuar nga “Australian Open”, pasi u mund nga numri 1 i botës Ashlei Barti.

pjimage (8)

Gjithsesi edhe pse u eliminua herët nga grand slam-i i Australisë, 30-vjeçarja ka arritur të fitojë shumë fansa.

Xhiorxhi gjithashtu merret me modeling dhe me fotot e formave të saj trupore, ajo ka arritur t’i rrëmbejë zemrat fansave të tenisit nga e gjithë bota.

dga

dfhsdg

fasdG

hsbas

FHAH

hsjklfhlka

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.