FOTO/ Thaçi në Hagë i akuzuar për krime lufte, prindërit e ish-presidentit të Kosovës votojnë në Burojë

Prindërit e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi kanë votuar ditën e sotme për zgjedhjet lokale të cilët kanë nisur nga ora 07:00 e mëngjesit të sotëm.

Babai dhe nëna e Thaçit kanë votuar në qendrën e votimit në Burojë.

Kujtojmë se presidenti Thaçi, ndodhet në qendrën e paraburgimit në Hagë , për akuzat e ngritura ndaj tij për krime gjatë luftës së UÇK-së.

3

6
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.