FOTO/ Tifozët shqiptarë nuk kursyen as telefonat, shikoni se si raporton me detaje gazetari polak incidentin në “Air Albania”
Incidenti në “Air Albania’’ i ndodhur në sfidën ndaj Polonisë ka bërë xhiron e mediave të huaja të cilat për hir të së vërtetës i kanë kryqëzuar tifozët shqiptarë me akuzat e ngritura.

shishet

Një gazetar polak, i quajtur Simon Borzuç i pranishëm në “Air Albania’’ ka postuar një foto te sendeve që janë hedhur drejt lojtarëve në fushë.

Siç shikohet nga pamjet, ka shishe uji plastike, çakmak, por nuk mungon një telefon që është thyer tërësisht nga përplasja.

telefoni

Polakët janë treguar mjaft të kujdesshëm duke mos u shpëtuar as detajet. Kjo foto tregon më së miri dhe inatin e tifozëve shqiptarë që nuk kanë kursyer asgjë në momentin e pësimit të golit nga Kombëtarja.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.