FOTO/ Tirana-Partizani, kompanitë e basteve të bënin milioner për fitoren e…

SHPËRNDAJE

Bastet në Shqipëri janë të ndaluara, por kjo nuk i ka penguar kompani të ndryshme ndërkombëtare që të kuotonin kryendeshjen e javës që shkoi mes Tiranës dhe Partizanit.

Tirana-Partizani derbi

Ajo që bie në sy është fakti që fitorja e Partizanit, ndryshe nga shumë derbi të mëparshëm, ka qenë e kuotuar me një koeficient realisht të lartë, që varionte sipas kompanive nga 4 deri në 6. Fitorja e Tiranës kuotohej afërisht 1.4, ndërsa barazimi afro 4. Nëse dikush do të guxonte për të vendoste skedinë për fitoren e Partizanit, fitimi do të ishte i konsiderueshëm…

Bastet logo

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.