FOTO/ U arrestua sot për pengmarrjen e dy vëllezërve Beqiraj, ky është Agron Bejdolli

foto u arrestua sot per pengmarrjen e dy vellezerve beqiraj ky eshte agron bejdolli
foto u arrestua sot per pengmarrjen e dy vellezerve beqiraj ky eshte agron bejdolli

Policia e Durrësit , Sektori i Krimeve të Rënda në Durrës ndaloi shtetasin në kërkim Agron Bejdolli, krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut.

Bejdolli është pikërisht personi që shikoni në këtë foto.

Ky shtetas është me masë sigurie arrest në burg për “heqje paligjshme të lirisë (pengmarrje)” në bashkëpunim me Rrumin, të dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në tetor 2022.

Bejdolli u kap në shtëpinë e një kushëriri të tij në Spitallë të Durrësit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts