FOTO/ U fotografua në një karrige me rrota, Elton John flet për gjendjen e tij shëndetësore

Pas disa lajmeve që qarkulluan për të dhe fotove ku shihej i ulur në një karrige me rrota, këngëtari me famë ndërkombëtare Elton John ka thyer heshtjen.

Ai u fotografua në një karrige me rrota gjatë një ndalese turneu në Gjermani këtë javë.

“Dua të falënderoj të gjithë fansat e mi që më kontaktuan për të pyetur për shëndetin tim, pasi tabloidët publikuan një lajm absurd për ‘dukjen time të dobët’ në një karrige me rrota. E vërteta është se unë jam në gjendje të mirë shëndetësore, i dua shfaqjet e mia dhe luaj e këndoj në maksimum. Unë jap 100% çdo natë dhe kurrë nuk dua të zhgënjej, veçanërisht pasi të gjithë kanë pritur kaq gjatë për t’u rikthyer në shfaqje. Përgjigja juaj për çdo shfaqje ka qenë fenomenale dhe unë po e dua çdo minutë.”, tha ylli i popit.

Ai vazhdoi të shpjegojë se pse ndodhej në një karrige me rrota në aeroport.

“Pas një shfaqjeje tjetër emocionuese 2.5 orëshe, mbërritëm në aeroportin e Leipzig pak para orës policore dhe një pjesë e aeroportit ishte mbyllur. Ishte një shëtitje jashtëzakonisht e gjatë për të arritur në aeroplan, kështu që ekipi im më ofroi me mirësi një karrige me rrota, në mënyrë që të mund të pushoja pas shfaqjes. Kjo është e gjitha njerëz.”

Për shkak të orarit të turneut të tij, kantautori nuk do të jetë fizikisht i pranishëm gjatë Jubileut Platinum të Mbretëreshës Elizabeth. Por performanca e tij është regjistruar paraprakisht.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts