FOTO/ U qëllua me armë zjarri, ky është 33-vjeçari që u plagos në Vlorë. Policia dyshon për…

foto u qellua me arme zjarri ky eshte 33 vjecari qe u plagos ne vlore policia dyshon per

Tonin Ramaj (Hosaj) mbeti i plagosur mesditën e sotme në Vlorë. 33-vjeçari u qëllua me armë zjarri në një lokal në lagjen “Pavarësia” dhe u transportua në spital.

Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se policia dyshon për dy autorë të plagosjes dhe është vënë në ndjekje të tyre.

Tonin Ramaj Plagosja Ne Vlore
Tonin Ramaj Plagosja Ne Vlore

Sipas tij, 33-vjeçari është qëlluar me qytën e armës në sy dhe më pas me plumba në këmbë.
“Autori ishte i pamaskuar. Më pas ai u largua në zonën e Celes. Aktualisht i riu është në gjendje të flasë dhe ka dhënë dhe emrin e autorin, ndërkohë policia nuk tregon detaje për arsye hetimore”, raportoi Mehmeti.

Ndërkohë janë sekuestruar dhe pamjet e kamerave të sigurisë në zonën ku ndodhi ngjarja.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts