FOTO/ U zyrtarizua te Real Madridi, nuk vonon reagimi i Mbappe: Nuk mund ta kuptoni sa i emocionuar jam. Ëndërr e bërë realitet!

foto u zyrtarizua te real madridi nuk vonon reagimi i mbappe nuk mund ta kuptoni sa i emocionuar jam enderr e bere realitet

Kylian Mbappe është lojtari më i ri i Real Madridit tanimë zyrtarisht.

3433

Francezi vetëm pak minuta pas këtij lajmi ka reaguar në rrjetet sociale, ku ka shpërndarë disa foto të tij si fans i Real Madridit, shumë vite më parë.

Ai shkruan se kjo është një ëndërr e bërë realitet, teksa shton se askush nuk mund ta kuptojë se sa i emocionuar është tani.

Mbappe ka nënshkruar me “galaktikët” një kontratë 5 vjeçare.

Postimi:

Një ëndërr e bërë realitet!

Shumë i lumtur dhe krenar që i bashkohem klubit të ëndrrave të mia @realmadrid

Askush nuk mund ta kuptojë se sa i emocionuar jam tani.

Mezi pres t’ju shoh, Madridistë, dhe faleminderit për mbështetjen tuaj të pabesueshme.

¡Hala Madrid!

 

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts