FOTO/ Udhëtonte me një “Porsche” 113 mijë eurosh, ylli portugez i Mançester Junajtid bëhet pjesë e një aksidenti horror

Mesfushori portugez i Mançester Junajtid, Bruno Fernandesh, duket se është bërë pjesë e një aksidenti horror mëngjesin e sotëm.

fernandesh

27-vjeçari po udhëtonte me pasagjerë të tjerë në makinë gjatë momentit që ndodhi aksidenti.

Gjithsesi, Fernandesh u duk se nuk kishte as edhe një dëmtim dhe pritet që të jetë në stërvitje me skuadrën e tij ditën e sotme.

Makina e portugezit, tip “Porsche” kushtonte 113 mijë euro, ndërkohë që në foto shikohen pamje të makinës pas aksidentit.

bruno fernandesh

aksident

12

23

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.