FOTO- VIDEO/ Elvana Gjata shkëlqen para mijëra të pranishmëve në “Air Albania”

foto video elvana gjata shkelqen para mijera te pranishmeve ne air albania
foto video elvana gjata shkelqen para mijera te pranishmeve ne air albania

Diva e muzikës shqiptare, Elvana Gjata ka performuar sot (e enjte) para mijëra të pranishmëve në stadiumin “Air Albania”. 

Disa prej këngëve të saj hit janë shijuar live nga të pranishmit të cilët mbushën stadiumin, njësoj si në një ndeshje futbolli. 

Koncerti madhështor i Elvana Gjatës është shpërndarë në rrjetet sociale edhe nga kryeministri Rama, që e ka shoqëruar videon me disa emoji me duartrokitje. 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts