FOTO + VIDEO/ Tenisti bëhet gjithmonë protagonist, kopjon Ronaldon, pi birra dhe shoqërohet me modelen seksi që po çmend Australinë
Tenisti australian, Nik Kirgios, po shijon momentet më të bukura në jetën e tij. Pas debutimit me fitore në “Australian Open”, ai festoi në mënyrë të veçantë.

pjimage - 2022-01-18T144232.988

Pasi mundi 3-0 me sete kundërshtarin e tij, Liam Broadi, Kirgios kopjoi festimin e famshëm të Kristiano Ronaldos, siç njihet “Siuuu”. Por jo vetëm kaq. Ai më pas shkoi të jepte autografe pas ndeshjes dhe njëri prej tifozëve i ofroi birrë. Kirgios pa hezituar piu një gllënjkë dhe më pas dhuroi një buzëqeshje.

Por kjo nuk është e vetmja gjë që ka marrë vëmendjen e mediave në Australi nga ana e tenistit.

Nik Kirgios ka bërë publike së fundmi se shoqërohet me modelen bukuroshe, Kostin Hatzi. Së fundmi tenisti ka postuar disa foto në Instagramin e tij me 21-vjeçaren, e cila ka çmendur shumë fansa në Australi.

asffasf

fdfghfh

hashaksj

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.