FOTO / Vizitë surprizë, Rino Gatuzo zbarkon në Tiranë
Kampioni i Botës me Italinë në futboll dhe një nga figurat më të njohura në historinë e klubit të Milanit, Rino Gatuzo, ka qenë sot në Tiranë, në një vizitë surprizë.

gatuzo 1

Ka qenë kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ai që ka zbuluar këtë vizitë të ish-mesfushorit të njohur italian në vendin tonë, teksa ka treguar se ai ishte këtu si pjesë e projektit të Tiranës si Kryeqyteti Europian i Rinisë për vitin 2022.

fghgfhfgh

“Një surprizë e bukur nga i madhi Gennaro Gattuso – kampion i botës në futboll me Italinë dhe legjenda e Milanit – me të cilin thurëm plot ide të mira për gocat dhe çunat që merren me sport në Tiranë”, shkruante Veliaj në postimin e tij.

gatuzo fghhhhhh

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com