FOTO/ Zjarr në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, përfshihet tërësisht nga flakët një automjet

foto zjarr ne aksin rrugor tirane elbasan perfshihet teresisht nga flaket nje automjet

Një automjet është përfshirë nga flakët në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, në hyrje të Tynelit tē Krrabës.

Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb, dallohet se automjeti tip “Seat” është djegur thuajse tërësisht në pjesën e përparme, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Po ashtu nuk ka raportim për dëme në njerëz apo dëme të tjera materiale veç automjetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts