FOTOGALERI/ Festë kuqezi në “Elbasan Arena”, Shqipëria udhëheq ndaj San Marinos! Fati nuk e do Manajn pas dy golave “offside”

Shqiperia-festa-e-golit

Kombëtarja shqiptare po udhëheq sfidën kundër San Marinos e vlefshme për kualifikueset e botërorit Qatar 2022.

Autori i golit të vetëm deri tani është Rei Manaj i cili i ka dhënë epërsinë Shqipërisë.

Fati nuk ishte me kuqezinjtë të cilët shënuan dhe dy gola të tjerë të cilët ishin në pozicion jashtë loje.

Këto janë disa prej momenteve më pikante të fiksuara nga kamera gjatë ndeshjes së kombëtares shqiptare.

kombetarjashqiptare (1) kombetarjashqiptare (2) kombetarjashqiptare (3) kombetarjashqiptare (4) kombetarjashqiptare (5) kombetarjashqiptare (6) kombetarjashqiptare (7) kombetarjashqiptare (8) WhatsApp Image 2021-09-08 at 21.21.59 (2) WhatsApp Image 2021-09-08 at 21.21.59 (1) WhatsApp Image 2021-09-08 at 21.21.59 kombetarjashqiptare (9) kombetarjashqiptare (10) kombetarjashqiptare (11) kombetarjashqiptare (12) kombetarjashqiptare (13) WhatsApp Image 2021-09-08 at 21.21.57 kombetarjashqiptare (14) kombetarjashqiptare (15) kombetarjashqiptare (16) kombetarjashqiptare (17)

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *