FOTOLAJM/ Basha shpërndan foton nga takimi në Kurbin, përcjell mesazhin për demokratët: Bashkë për të ardhmen
Kryedemokrati Lulzim Basha ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook”, një foto nga takimi i sotëm i mbajtur me sipmpatizantë të Partisë Demokratike në Kurbin.

lulzim basha2

Në foto shihet kryedemokrati i cili përshendet turmën e entuziasmuar me dy gishtat lart.

Në mbishkrimin e fotos, Basha shkruan “bashkë për të ardhmen”, që është dhe slogani i ri i Partisë Demokratike.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.