FOTOLAJM/ Dha dorëheqjen nga funksionet politike brenda PD-së, Agron Gjekmarkaj i bashkohet grupit të Berishës


Pas dorëheqjes nga funksionet në Partinë Demokratike pas humbjes në zgjedhjet e 6 Marsit, Agron Gjekmarkaj është fotografuar sot në kafene me mbështetësit e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Në fotot e siguruara nga Panorama.al Agron Gjekmarkaj shihet bashkë me deputetët e Komisionit të Rithemelimit Flamur Noka dhe Edi Paloka.

Menjëherë pas daljes së rezultatit të zgjedhjeve lokale të 6 Marsit, Gjekmarkaj dha dorëheqjen nga funksionet politike brenda Partisë Demokratike, ku mbante edhe postin e nënkryetarit.

Ai tha se duhet ngritur një komision që të dërgojë PD-në në zgjedhje për të mirën e demokratëve, pasi sipas tij vetëm gara mund të nxjerrë një lider.

noka gjekmarkaj edi paloka1

berisha noka e paloka berisha e noka paloka berisha e noka noka berisha paloka noka berisha e paloka

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.