FOTOLAJM/ E ftuar speciale, Eva Murati shkëlqen në studion e “Tiki Taka” në Itali

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar speciale në studion e një nga emisioneve më të ndjekur italian të futbollit “Tiki Taka”, në “Mediaset 1”.

pjimage (22)

Bukuroshja shqiptare ka folur për pasionin e saj për sportin, ndërsa i ftuar ka qenë edhe djali i Diego Armando Maradonës. Aktorja dhe njëkohësisht prezantuesja e njohur ka marrë komplimentet e moderatorit të famshëm Piero Chiambretti, jo vetëm për paraqitjen e saj, por edhe për italishten e shkëlqyer që fliste.

“Vajza e Champions-it në Shqipëri shkëlqen. Edhe italishtja e saj është mbresëlënëse”, tha Chiambretti. Ndërkohë gjatë emisionit Murati ngacmoi të ftuarit pasi kishte sfiluar një modele në studio duke thënë: “Si ja bëni të flisni për futboll kur futen në studio femra kaq të bukura…?!”.

IMG_20210323_013757

Eva shndriti në studion e “Tiki Taka”-s, me fustanin e kuq, tepër elegant, duke i dhënë një shkëlqim special kësaj mbrëmjeje, me bukurinë që rrezatone.

eva muratii

Vlen të theksohet fakti se Eva Murati është tifoze e Juventusit, teksa e ka shprehur hapur simpatinë për kampionët në fuqi të Serisë A. /ILDI MEROLLI- PANORAMASPORT.AL

EVAA EVA MUARTI MURATI EVA

can-yaman-dhe-eva-murati-3 eva-murati-4 eva murati1

PANORAMASPORT.AL

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.