FOTOLAJM/ Familjarët e ushtarëve ukrainas të rënë në betejë nderojnë varret e tyre në Lviv

fotolajm familjaret e ushtareve ukrainas te rene ne beteje nderojne varret e tyre ne lviv
fotolajm familjaret e ushtareve ukrainas te rene ne beteje nderojne varret e tyre ne lviv

Imazhet e publikuara në rrjetet sociale së fundmi shfaqin anëtarët e familjeve të ushtarëve ukrainas të vrarë gjatë luftës në Ukrainë duke nderuar ata në një varrezë në Lychakiv, Lviv, në Ukrainën perëndimore.

Këto pamje vijnë në një moment kur Rusia vazhdon sulmet e saj të synuara në infrastrukturën kritike në të gjithë Ukrainën, në ditën e pestë radhazi të bombardimeve të intensifikuara.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts