FOTOLAJM/ Gruaja humb ndjenjat, qytetarët alarmohen dhe njoftojnë ambulancën, çfarë ndodhi në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

Në rrethana ende të paqarta, një grua ka rënë pa ndenja në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në qendër të kryeqytetit.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga LSA, ambulanca ndodhet në vendngjarje dhe po transporton drejt spitalit zonjën, ndërsa nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts