FOTOLAJM/ Me mjekër dhe me flokë të prerë shkurt, ish-ministri Koka shfaqet për herë të parë në sallën e gjyqit

Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka teksa ka qenë sot në gjykatë, është shfaqur me një look ndryshe. Me mjekër dhe me flokë më të shkurtër se zakonisht, Koka qëndron pas kafazit prej xhami.

Ndërkohë, Prokuroria e Posaçme kërkon 10 vite burg për ish-ministrin, i cili deklaron pafajësinë e tij.

Kujtojmë se Koka qëndron pas hekurave për shpërdorim detyre për aferën e inceneratorëve.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts