FOTOLAJM/ Nendim Bajrami zyrtarisht kuqezi, mesfushori shqiptar pozon me…

SHPĂ‹RNDAJE

Nuk ka më dyshime, Nendim Bajrami është zyrtarisht kuqezi. Futbollisti 22-vjeçar është pajisur me pasaportën shqiptare, teksa është bashkuar me Kombëtaren, në Barcelonë, ku Shqipëria do të përgatitet për sfidën eliminatore të Botërorit.

Bajrami logo

“Panorama Sport” ka arritur tĂ« sigurojĂ« njĂ« foto tĂ« Bajramit teksa shfaqet duke mbajtur nĂ« dorĂ« pasaportĂ«n shqiptare, i shoqĂ«ruar nga tĂ« afĂ«rmit e tij. Vlen tĂ« theksohet se Bajrami Ă«shtĂ« 22-vjeç,  ka lindur nĂ« TetovĂ« dhe Ă«shtĂ« pjesĂ« e Empolit nĂ« SerinĂ« B.

PANORAMSPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *