FOTOLAJM/ Nesër protesta e opozitës, nis ‘fortifikimi’ i Kryeministrisë

fotolajm neser protesta e opozites nis fortifikimi i kryeministrise

Duket se kanë nisur përgatitjet për ditën e nesërme, kur do të mbahet protesta e thirrur nga opozita.

Në pamje duket se kanë nisur punimet për “fortifikimin” e Kryeministrisë, pikërisht aty ku do të nisë edhe protesta.

Pak ditë më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sloganin e protestës së 20 shkurtit.

Ai i ka bërë thirrje shqiptarëve për mosbindje civile ndaj kryeministrit Edi Rama për dinjitetin e shqiptarëve.

Berisha e ka quajtur 20 shkurtin ditën e triumfit dhe dita kur sipas tij” monizmi i Ramës do të shkundet nga themelet”.

  • foto galeri
  • foto galeri
Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts