FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër, Osmani dhe Vuçiç në krahë të tyre

fotolajm shkrepet fotoja familjare e samitit per ukrainen rama dhe zelensky ne qender osmani dhe vucic ne krahe te tyre
fotolajm shkrepet fotoja familjare e samitit per ukrainen rama dhe zelensky ne qender osmani dhe vucic ne krahe te tyre

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare.

Kryeministri Rama dhe presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelenskyy u vendosën në qendër të fotos, ndërsa Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani u rreshtua krahë Ramës, me Vuçiç që u vendos krahë Zelenskyyt.

Pas shkrepjes së fotos liderët janë futur sërish brenda ambienteve të Pallatit të Kongreseve, ndërsa pritet që në vijim Rama dhe Zelenskyy të mbajnë një konferencë të përbashkët për mediat.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts