FOTOLAJM/ Toni Gogu në gjurmët e Edi Ramës! Deputeti i PS i “hyn” vizatimit të “Pikaçuve” në Parlament!

TOni Gogu vizatimet-PikacuDeputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu është fiksuar ditën e sotme nga paparazët në Kuvend, teksa mbushte kohën e lire me vizatime.

Duket se Gogu po shkon drejt gjurmëve të kryeministrit Rama, i cili shpesh herë është parë teksa pikturon edhe në Parlament, apo edhe në zyrën e tij, teksa zhvillon edhe takimet.

lepurusha

Por gjatë seancës deputeti socialist, duket se nuk e ka pasur mendjen tek zhvillimet politike apo tek kriza ekonomike, por të gjithë përqendrimin e tij duket se e ka hedhur në letër teksa vizaton “lepurusha”.

Deputeti i PS-toni gogu

“Artin e tij”, duket se nuk e kanë ndalur dhe deputetët e tjerë si Majko dhe Bushka, të cilët kanë vijuar bisedat, ndërkohë që deputeti i PS-së ka vijuar skicimin e “kukullave të pikaçu-s”.

Deputeti i PS-toni gogu

pikacu

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.