FOTOT/ Afganistani në një kohë tjetër, zbulohet ana e panjohur e vendit që sot ka vënë në lëvizje gjithë botën

Imazhet e shkrepura nga një fotograf britanik, që tregojnë Afganistanin në kohë paqeje, janë zbuluar në një libër të ri.

Në këtë libër, shkrimtari udhëtar Christopher Balfour, zbulon një anë të panjohur të vendit.

Fotografi Christopher Balfour shfaq në imazhe një Afganistan zhytyr mes jetës së përditshme dhe larg dekadave të trazirave.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *