FOTOT/ Aksident në Librazhd, trajleri del nga rruga, bllokohet pjesërisht qarkullimi

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në vendin e quajtur “Kthesa e Babjes”  në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan. Raportohet se një trajler ka dalë nga rruga duke bllokuar përkohësisht qarkullimin.

71b2608e 1be5 40f5 A89f 0d1d6cf37553.jfif4757857857
71b2608e 1be5 40f5 A89f 0d1d6cf37553.jfif4757857857
5885585
5885585
455585
455585
454
454

Burime jo zyrtare bënë me dije se aktualisht rruga është e qarkullueshme vetëm me një kalim.

Sakaq, për fat të mirë nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts