FOTOT/ Arrestohet ylli i filmit “I vetëm në shtëpi”, akuzohet për dhunë ndaj të dashurës në dhomën e hotelit

Ylli i i filmit shumë të ndjekur për Krishtlindje “I vetëm në shtëpi”, Devin Ratray, u arrestua nga policia e Oklahomës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nën akuzën e dhunës në familje, ndaj ish të dashurës së tij.

Ngjarja për të cilën akuzohet 44-vjeçari Ratray, ka ndodhur pas një eventi në Oklahoma City, ku ai ishte i ftuari kryesor i mbrëmjes.

Aktori, i njohur për rolin e tij si vëllai i madh i keq i Kevin McCallister në filmin “I vetëm në shtëpi” raportohet se ishte inatosur me të dashurën e tij, pasi nuk kishte marrë para nga dy fansa të cilët kishin marrë autografin e tij.

Përleshja vazhdoi më pas në dhomën e gjumit të hotelit, ku dyshohet se ai e dhunoi atë dhe u përpoq ta mbyste.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.