FOTOT/ Del teza e matematikës 20 minuta para provimit të maturës, qarkullon në rrjetet sociale

Teza e matematikës, e maturës shtetërore 2023, ka qarkulluar në rrjetet sociale 20 minuta pas fillimit të provimit.

Provimi është publikuar në rrjete sociale nga faqja “Studentët Denoncojnë” për të tretën herë radhazi brenda kësaj mature.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts