Fotot e britanikes bëhen virale, reja në formën e Mbretëreshës Elizabeth shfaqet në qytetin anglez disa orë pas vdekjes së saj

fotot e britanikes behen virale reja ne formen e mbretereshes elizabeth shfaqet ne qytetin anglez disa ore pas vdekjes se saj
fotot e britanikes behen virale reja ne formen e mbretereshes elizabeth shfaqet ne qytetin anglez disa ore pas vdekjes se saj

Një grua britanike ndau një imazh të një formacioni reje që i ngjante mbretëreshës Elizabeth që qëndronte mbi një qytet anglez, i kapur vetëm një orë pasi monarkja ndërroi jetë.

Leanne Bethell, e cila jeton në Telford në Midlands perëndimore të Anglisë, ndau foton në Facebook, duke theksuar se ajo dukej jashtëzakonisht e ngjashme me mbretëreshën që mbante kapelën e saj të firmës.

“Duke vozitur në qytetin tonë dhe Lacey fillon të bërtasë OMG! Më kapi paniku. Më pas ajo e vuri në dukje këtë imazh në re”, tha zonja Bethell në Facebook.

Britanikët peshuan mbi formimin e reve me formë të çuditshme.
“Ti e sheh vetëm nëse e kërkon. Ndoshta është një shenjë ose mbase thjesht kërkojmë një shenjë nga lart, kush e di vërtet”, ka shkruar njëri.

“Gjithçka që di është se kjo zonjë na ka kushtuar jetën e saj me respektin më të madh. R.I.P Mbretëresha Elizabeth II”, komentoi një përdorues.

“Liza ime vajzë gjithmonë duke na vëzhguar”, ka shkruar një tjetër.

Një ylber i dyfishtë u shfaq gjithashtu mbi Pallatin Buckingham së bashku me një tjetër në Kështjellën Windsor dje pasdite, me shumë që thanë se Mbretëresha “na dërgoi një shenjë” dhe se ajo “me të vërtetë na la”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts