FOTOT/ Festimet e 110-vjetorit, çfarë nuk u pa nga pritja në Pallatin e Brigadave! Mungon Rama, Berisha dhe Meta

Sot Shqipëria festoi 110 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë. Në gjithë vendin u organizua aktivitete të shumta, ndërsa në orët e mbrëmjes në Pallatin e Brigadave, Presidenti i Republikës, Bajram Begaj organizoi një pritje.

festa e pavaresise pritja ne presitence basha (11)

Të pranishëm ishin figura të politikes, ambasadorë, por edhe artistë, ndërsa ra në sy mungesa e kryeministrit Edi Rama, kreut të PD, Sali Berisha dhe kreut të PL-së, Ilir Meta.

I pranishëm ishte kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministra dhe deputetë të majtë e të djathtë.

Ndërkohë në këtë aktivitet ishte edhe ish-kreu i PD-së, Lulzim Basha, i cili është parë të shkëmbejë disa fjalë me ambasadoren e SHBA-ve, Yuri Kim.

festa e pavaresise pritja ne presitence basha (6) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (7) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (8) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (9) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (10) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (11) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (12) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (13) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (14) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (15) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (16) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (17) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (18)

festa e pavaresise pritja ne presitence basha (20) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (21) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (22) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (23) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (24) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (25) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (26) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (27) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (28) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (29) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (30)

festa e pavaresise pritja ne presitence basha (3) festa e pavaresise pritja ne presitence basha (1)

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *