FOTOT/ Gjimshiti romantik, mbrojtësi i Shqipërisë shkëmben puthje me bashkëshorten në perëndim të diellit


Mbrojtësi i Kombëtares, Berat Gjimshiti është duke shijuar në maksimum pushimet në bregdetin kroat, pas sezonit të suksesshëm në Itali, me skuadrën e Atalantës.

Berat Gjimshiti

28-vjeçari ka shpërndarë së fundmi në “Instastory”, një foto tepër romantike, teksa shihet duke shkëmbyer puthje me bashkëshorten serbe në perëndim të diellit.

Gjimshiti

Berati dhe Alisa, kanë sjellë në jetë edhe një djalë, që muajt e fundit ka mbushur plot me gëzim zemrat e tyre. Përveç se një futbollist i shkëlqyer, Gjimshiti është një bashkëshort tepër i përkushtuar pranë familjes.

gjimshiti

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *