Fotot/ Modelja e njohur qëllohet për vdekje sapo del nga festa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku është ekzekutuar një modele.

Mediat e huaja bëjnë me dije se modelja Raila Sales Ferreira u qëllua me armë zjarri në momentin që kishte dalë nga një festë dhe po futej në makinën e saj.

20 vjeçarja, qëndroi për disa ditë në spital nën kujdesin e mjekëve, por që nuk ka arritur të mbijetojë duke ndërruar jetë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme.

Policia është në kërkim të autorit të këtij krimi, por deri më tani, nuk ka mbërritur në asnjë gjurmë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.