Fotot nga paparazi/ Damian Gjiknuri, i relaksuar pas zgjedhjeve


Damian Gjiknuri ishte përgjegjës për qarkun e Vlorës në zgjedhjet e 25 prillit dhe duket se rezultati i arritur ka qenë edhe meritë e tij.

Tashmë Gjiknuri me siguri mund të pretendojë të jetë përsëri pjesë e kabinetit të ri Rama, i cili do të shpallet në shtator, por ndërkohë, ish-minsitri i Transporteve po relaksohet me miqtë në baret e zonës së ish-Bllokut.

/Panoramaplus.al

 

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *