Fotot nga paparazzi/ Elisa Spiropali në Panair me vajzën e saj, nis blerjet nga librat për fëmijë! Edhe pse në aktivitet relaksues, nuk heq dorë nga…

Panairi i Librit çdo vit mbledh për 5 ditë në Pallatin e Kongreseve adhurues të librave, mes tyre qytetarë të zakonshëm, politikanë, figura të medias apo edhe plot “VIP-a”.

Collage Maker-26-Nov-2022-05.03-PM

E mes politikaneve që e kemi parë shpesh në Panair, është Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin.

Në fundjavën që lamë pas, Spiropali ishte në Panair me vajzën e saj, Nalta. Ashtu siç duket nga fotot, ajo ka kaluar disa momente edhe me botuesen Arlinda Dudaj.

Blerjet e ministres kanë nisur nga librat për fëmijë e kushtëzuar kjo dhe nga Nalta. Siç mund të shihet ndonëse për Elisa Spiropalin ka qenë një aktivitet relaksues edhe një kohë e shpenzuar me vajzën e saj, ministrja prapë nuk ka hequr dorë nga kostumi zyrtar.

Elisa Spiropali është nënë e dy fëmijëve. Shpesh në rrjetet sociale ajo shpërndan foto edhe nga e përditshmja e saj si nënë, duke mos i kursyer fotot, ndonëse të një natyre krejtësisht të ndryshme.

spiropali2 spiropali spiropali1

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *