Fotot nga paparazzi/ Kundërshtarë në politikë, por deputeti i LSI-së dhe Ministri i Drejtësisë, miq të mirë që vetëm telefoni mund t’i ndajë

Jemi mësuar që jashtë Parlamentit deputetët që i përkasin forcave të kundërta politike të jenë miq.

agron cela ulsi manja12

Ndoshta brenda politikës janë armiq, por jashtë janë miq të mirë. Në rastin konkret kemi sjellë ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe deputetin e qarkut Shkodër nga radhët e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Agron Çela.

agron cela ulsi manja

Dy politikanët shfaqen thuajse çdo javë të afërt me njëri-tjetrin. Ashtu ka ndodhur edhe këtë javë, ku dy politikanët jo vetëm kanë ardhur së bashku, por edhe kanë dal së bashku nga seanca plenare.

agron cela ulsi manja2

Të gjithë kohën e lirë jashtë seancës ata të dy e kanë kaluar së bashku. Këtu po ju sjellim vetëm një fragment nga miqësia e tyre.

agron cela ulsi manja1

Por ashtu si shihet, edhe pse pranë njëri-tjetrit, dy deputetët kanë qenë të përqendruar te telefonat e tyre.

Duket se për disa momente e kanë ndërprerë bisedën, për të vijuar punët e tyre në telefon.

/Panoramaplus.al/

agron cela ulsi manja3

agron cela ulsi manja4

agron cela ulsi manja5

agron cela ulsi manja6

agron cela ulsi manja7

agron cela ulsi manja8

agron cela ulsi manja9

agron cela ulsi manja10

agron cela ulsi manja11

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *